Ostatní služby

Nenašli jste se v žádné z kategorií? Možná hledáte právě tyto služby:

  • Ochrana známek, know-how a patentů
  • Zpracování podkladů pro úvěr
  • Tvorba podnikatelského záměru
  • Návrhy rozpočtů a kalkulací

Due delligence

Účetní závěrka je náročný proces, který by se neměl nechávat na Ve spolupráci s partnerskou advokátní kanceláří zajistíme kompletní due delligence vaší firmy. Provedeme rozbor uzavřených smluv, inventury majetku a finanční ukazatele společnosti, připravíme účetní i právní analýzu a upozorníme na možná rizika.

Oceňování podniků

Chystáte se prodat svoji firmu a nevíte, jakou má tržní hodnotu? Připravíme účetní a daňové podklady pro soudního znalce, který provede analýzu a zajistí ocenění vaší společnosti.

Zpracování podkladů pro transferové ceny

Při obchodování s personálně nebo ekonomicky spojenými společnostmi se musí dodržovat princip tržního odstupu. Ten zaručuje, že ceny v transakcích odpovídají cenám, které jsou jindy sjednány mezi nezávislými firmami. V poslední době se jedná o velmi častou oblast kontroly ze strany správce daně. Ano, i na tuto situaci vás připravíme.

Ekonomické vyhodnocení podnikatelských záměrů

Provedeme finanční analýzu a zjistíme, jakým způsobem se vyvíjí vaše podnikání za poslední roky. Na základě toho zhodnotíme rentabilitu, likviditu a finanční zdraví vaší firmy.