účetnictví, daně, přeměny firem


Kde ostatní končí, my dokážeme postupovat dále

Všechny služby

Účetnictví

Vyhněte se vysokým daňovým odvodům a zbytečné administrativě, o vše se postará náš tým zkušených účetních, který je vždy po ruce. Jakékoli výstupy zvládneme na vaše přání připravit v několika světových jazycích. A pokud svého osvědčeného účetního již máte, můžete se s námi třeba jen poradit.

Daně

Daňová legislativa je naší specialitou již 20 let. Ať už hledáte schopného a zkušeného profesionála, který vás zastoupí na úřadech nebo potřebujete konzultaci ohledně daní, obraťte se na nás. Poradíme vám, jak je to s daněmi, obchodujete-li v zahraničí, a v případě zájmu pro vás zhotovíme výkazy podle standardu IFRS.

Přeměny firem

Prodáváte podnik? Chcete převést jmění společnosti? Převádíte obchodní podíl? Připravíme harmonogram jakékoli situace přeměny společnosti (fúze, odštěpení a další), vše efektivně naplánujeme a poskytneme kvalitní právní servis.

Proč si vybrat Triarios

Triariové byli jedni z nejlepších bojovníků římských vojenských legií. S obřími štíty obvykle stáli ve třetích řadách vojsk a představovali rozhodující sílu v bitvě. Jejich příběh nás inspiroval a stejně jako Triariové, i my se pro vás snažíme být rozhodující silou. Protože tam, kde ostatní končí, my dokážeme postupovat dále.

  • 20 let na trhu
  • Zkušený a stabilní tým
  • Výstupy v CZ, EN, SP, DE
  • Online služby