Daně

Ztrácíte se v daňové legislativě? Sledujeme to za vás. A to celých 20 let. Naši daňoví odborníci své znalosti dokáží zužitkovat pro jakoukoli společnost podle jejích cílů i finanční situace. Svěřte nám své daně a s nimi i starosti, které nemusíte mít.

  • Poradenství ve všech daních
  • Zastupování při daňových kontrolách
  • Osobní daňové konzultace při vašich obchodních jednáních

Obchodujete v zahraničí?

V případě zájmu pro vás připravíme veškeré výstupy v anglickém, německém nebo španělském jazyce. Veškeré výkazy jsme pro vás schopni zhotovit podle standardu IFRS.

Poradenství a konzultace

Postarají se o vás naši zkušení daňoví poradci s více než dvacetiletou praxí v oboru. Dokáží se s vámi velmi rychle dostat na stejnou vlnu a poradit vám tak, abyste se vyhnuli zbytečným nákladům a vaše společnost prosperovala.

Zastupování

Zastoupíme před úřady, při daňové kontrole či daňovém sporu a vyřídíme případné vyřizování žádosti nebo získávání povolení. Díky našim zkušenostem vám nejen zvládneme ušetřit čas, ale i peníze, které jsou možná vynakládány zbytečně.

Daně z příjmů fyzických i právnických osob

Pracují vaši zaměstnanci v zahraničí a vy řešíte různé typy zdanění? Nebo potřebujete vypracovat daňové přiznání za vaši společnost? Pomůžeme vám vše strategicky naplánovat a připravíme veškeré podklady i výstupy.